OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Trivia Blast adlı yapım iOS’a gelmiş durumda

Trivia Blast adlı yapım iOS'a gelmiş durumda

34

 

Gameloft şirketinin yanı sıra FreshPlanet şirketi ile birlikte eWRLD Corp şirketi, Facebook üzerinde tam olarak 20 milyon tanenin üstünde oyuncuya sahip durumda bulunan en popüler ‘test’ oyunlarından biri olan Trivia Blast’ın mobil versiyonunu duyurmuş oldu. Şu anda sadece iPhone ile birlikte iPad kullanıcılarıyla alakalı sunulmuş olan oyunun yakın zamanda Android işletim sistemiyle ilgili de yayınlanacak olduğu açıklaması yapıldı.

Facebook platformu üzerinde yer alan orijinal oyunu bağımsız durumda bulunan bir mobil uygulama haline getirmekte olan Trivia Blast, bir tane ‘Facebook oyunu’ olabilmenin avantajlarını da kullanıp oyunseverler için otomatik bir şekilde çeviri benzerindeki bazı gelişmiş özellik de sunmakta. Bunun sayesinde ise oyuncular, herhangi bir şekilde dil engeli bulunmadan dünyanın değişik bölgeleri üzerinden oyuncularla rekabet edebilmekteler.

Türlü oyun modlarının yanı sıra filtrelerle birlikte özelleştirme seçenekleri sunmakta bulunan Trivia Blast adlı oyun, Canlı Etkinlikler bölümü içerisinde TikTok ile birlikte Instagram kullanabilmeyi olanaklı kılmış olan sosyal özelliklere de ev sahipliği yapmaktadır.

Haberimizin ilk kısmında da aktarmış olduğumuz gibi; Trivia Blast ismine sahip oyun, test tabanına sahip bir oyun ve de kütüphanesi içerisinde uzayın yanı sıra TikTok ile birlikte futbol, Steven Universe, kitaplar, Jay-Z ve Kpop benzerindeki birbirinden ilgisiz hususlarda on binlerce soru bulunmakta. Bu ise rekabet etme esnasında aynı sorularla devamlı bir şekilde karşılayamayacak olduğunuz anlamına gelmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.