OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Trakcmania Nations şimdi de bedava olarak geldi

Trakcmania Nations şimdi de bedava olarak geldi

18

 

Ubisoft şirketi, 2006 senesi içerisinde piyasaya çıkartmış olduğu efsane oyunlarından Trackmanina Nations adlı yapımın remake sürümünü piyasaya çıkardı. Şu anda yalnızca PC platformunun üstünden oynanabildiği açıklanan bu oyun, bedava bir şekilde Epic Games platformu veyahut Ubisoft platformunun üstünden edinebilmekte. Trackmania adlı yapım, oyunseverleri çok fazla heyecanlandırabilecek çok önemli özelliklere de sahip.

Video oyunuyla alakalı sektörün önemli isimlerinden biri olarak öne çıkan Ubisoft şirketi, senelerden beri bu sektörün içinde. Dev firma bugüne dek onlarca sayıda önemli yapıma imzasını attı. Bu yapımlardan biri ise 2006 senesi içerisinde piyasaya çıkarılan ve milyonlarca sayıda insanı peşinden sürüklemeyi başaran ”Trackmania Nations” adına sahip bir yarış oyunuydu. Firma şimdi de, Trackmania Nations adlı yapımın yenilenmiş sürümü olarak karşımıza çıkan ”Trackmania”yı resmi bir şekilde piyasaya çıkardı.

Trackmania, aslında seneler öncesinde oynamış olduğumuz Trackmania Nations adlı yapımın remake sürümüdür. Şu anda yalnızca PC platformunun üstünden oynanabilmekte olan bu oyun, oyuncular için bayağı eğlenceli bir deneyim sunabilecek gibi gözüküyor. Zira Ubisoft şirketi, yeni oyunu üzerinde yer alan 25 tane parkurun üç ayda bir düzenli bir şekilde güncellenecek olduğunu da ifade ediyor. Görünüşe bakılırsa Ubisoft şirketi, Trackmania hayranı olanların keşfedecek oldukları çok fazla şey hazırlamış bir vaziyette..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.