OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Trackmania adlı yapımın oynanış fragmanı paylaşıldı

Trackmania adlı yapımın oynanış fragmanı paylaşıldı

19

 

 

Ubisoft Nadeo şirketinin geliştirmiş olduğu ve çok kısa bir zaman önce de erteleme kararı alındığı duyurusu yapılan Trackmania adlı yapımın herkesin beklediği oynanış videosu paylaşılmış oldu. Video üzerinde çok sağlam grafiklerin yanı sıra hareketli  bir oynanış ve de yarış pisti oluşturma şeklindeki seçenekler de görülmekte.

 

Ubisoft şirketinin popüler hale gelen PC oyunlarından Trackmania Nations’ın çok daha yeni bir versiyonu şekline karşımıza çıkış yapacak Trackmania adlı yapımla alakalı oynanış videosu paylaşıldı. İlk önce 5 Mayıs tarihi içerisinde piyasaya çıkarılacağı açıklaması yapılan söz konus ubu oyun, daha sonrada bir erteleme almış ve çıkış yapacağı yeni tarih 1 Temmuz şeklinde açıklanmıştı. Epic Games Store platformu ile birlikte UPlay platformunun üstünden satışa çıkartılacak bu oyunla ilgili olarak, beklentileri tavanlara çıkarak çok daha yeni bir oynanış fragmanı paylaşıldı.

 

Oyuncuların fazlasıyla karmaşık haritalar yaparak burda yarışmalarına da izin vermekte olan Trackmania adlı yapımın geliştiricisi Ubisoft Nadeo şirketi, meydana gelen gecikmeyle ilgili olarak; ”Bu ilave zaman, geliştirmede görevli ekibimizin yarış deneyimini geliştirebilmesi ve ilave özellikler eklemesinin yanı sıra, rekabet ile alakalı sistemi daha da parlatmasına imkan tanımış olacak” ifadeleriyle bir açıklamada bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.