OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Totally Accurate Battle Epic Store üzerinde bedava hale geldi

Totally Accurate Battle Epic Store üzerinde bedava hale geldi

23

 

Epic Store platformunun ilgi çeken bedava oyun hediyeleri aralıksız olarak sürüyor. Yılbaşı hediyesi olması amacıyla bedava dağıtımı yapılan 12 tane oyundan sıra Totally Accurate Battle Simulator adlı yapıma geldi.

Totally Accurate Battle Simulator isimli yapım, aslına bakılırsa 2016 senesinden bu yana geliştirme aşamasına devam ediyor. Oyun ilk tanıtımı yapıldığından bu yana sadık ve her bir koşulda destek vermekte olan bir takipçi kitlesini yakalamayı başardı. Telefon veyahut tabletten kullanarakta Remote Play aracılığıyla oynayabilmekte olduğunuz bu oyun şu an içerisinde halen erken erişim döneminde. Oyun üzerinde senaryo modu ile birlikte serbest oynama modu ve ayrıca kendi senaryolarınızı meydana getirebileceğiniz bir editör yer alıyor.

Oyun çeşidi; Simülasyon ile birlikte Komik
Boyutu 3 GB’lik bir boyuta sahip
Steam üzerinde yer alan değerlendirmesi; Son derece olumlu bir durumda
Normal satış fiyatı; 25 Türk Lirası tutarında
bedava kalma zamanı: 25.12.2019 tarihi itibariyle bir gün

Bu bedava dağıtımı yapılan taktik ile birlikte strateji oyunu üzerinde fazlasıyla garip fizik kurallarını kullanıp rakiplerimizi alt etmeye gayret ediyoruz. Tarihte çıkan çok büyük savaşları daha önce hiç bir şekilde görülmemiş ve muhtemel olarak B-listesi parodileri haricinde bir yerde göremeyecek olduğumuz şekilde yaşamaktayız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.