OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 adlı yapım satış rekoru kırdı

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 adlı yapım satış rekoru kırdı

13

 

Yalnızca 11 günlük zamna diliminde 1 milyon tane satış barajını aşmayı başaran Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 adlı yapım, söz konusu serinin 1 milyon tane satışa en hızlı ulaşmayı başaran oyunu olmuş durumda.

Unreal Engine 4 isimli motorla Vicarious Visions aracılığıyla geliştirilmiş olan ve Activision şirketi aracılığıyla paylaşılan Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 adlı yapım paylaşılalı sadece iki hafta dahi olmamasına karşın söz konusu serinin en başarılı oyunları arasında yer alan yerini almış bir vaziyette.

Activision şirketinin açıklamış olduğu bilgilere bakılırsa 4 Eylül tarihinden itibaren PC platformunun yanı sıra PlayStation 4 platformu ve Xbox One platformunun oyuncularıyla buluşmuş olan Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 adlı yapım, popüler hale gelen kaykay oyunu serisinin bir milyon tane satış barajını en hızlı aşmayı başaran oyunu olmuş durumda.

Oyun eleştirisi yapanlar tarafından büyük bir seviyede olumlu yorum almış olan Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 adlı yapım, serinin daha önceki oyunlarında sunulmuş olan kaykay hissini çok daha modern grafiklerin yanı sıra çok daha yeni bir oyun motoruyla da bir üst seviyeye taşımakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.