OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Tom Clancy’s The Divison 2’nin zaman güncelleneceği açıklandı

Tom Clancy's The Divison 2'nin zaman güncelleneceği açıklandı

23

 

Ubisoft isimli şirket, en büyük markaları arasında yer alan Tom Clancy’s The Division 2 isimli yapıma gelecek güncellemenin paylaşılacak olduğu tarihi açıkladı. Söz konusu bu güncelleme, Episode 2 – Pentagon: The Last Castle isimli paket farklı oyun geliştirmelerini içeriyor olacak.

Episode 2 isimli güncelleme, ilk önce Year 1 Pass sahibi olanlara 15 Ekim tarihi içerisinde, bütün oyuncularada tam olarak 22 Ekim tarihi içerisinde ulaştırmış olacak. PvP haritasının yanı sıra yeni PvP modunun beraber geleceği ilave güncelleme içeriği de tam olarak 15 Ekim tarihi içerisinde bütün oyuncuların hizmetine sunulmuş bir durumda bulunacak.

Episode 2 – Pentagon: The Last Castle isimli oyunun içeriğinde 2 tane yeni görevin yanı sıra, yeni Teknisyen uzman hale gelmesi, Year 1 Pass sahibi olanlara özel bir şekilde Classified Assignments (Sınıflandırılmış bir durumda Görevlendirilmeler), yeni PvP modunun yanı sıra pek çok sayıda hata düzeltmeleriyle geliştirmeler bulunuyor olacak.

Yeni getirilmiş olan görevlerin birincisi, ajanların yer altında yer alan araştırma tesisinin içinde bulunan perfüzyon biyoreaktörünün yerini saptayacak olduğu Pentagon’da geçiyor olacak. 2. görev, DARPA isimli araştırma laboratuvarları içerisinde ve bir takım terk edilen Soğuk Savaş dönemlerinden kalan tünel ağları üzerinde geçiyor olacak. Bu söz konusu görevler, Black Tusk ile birlikte daha da zor bir durumda bulunacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.