OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Tom Clancy için yeni bir oyun yolda

Tom Clancy için yeni bir oyun yolda

17

 

Ubisoft şirketi ”Skell Technology” adlı web sayfasını güncelledi. Skellcon Technology adlı web sayfası, Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands isimli oyun içerisinde kullanılmakta olan drone ile robot üretimi yapan kurgusal bir firma.

Ubisoft şirketi, son seneler içerisinde mevcut durumdaki serilerinin devam oyunlarını E3 isimli fuardan daha önce duyurarak tanıtımlarını ise E3 içerisinde resmi bir şekilde yapmakta. Duyurunun ise Splinter Cell isimli oyunu olma ihtimali çok daha yüksek. En son olarak tecrübeli durumdaki oyun geliştiricilerinden Jade Raymond 2014 senesi içerisinde Ubisoft şirketinden daha ayrılmadan öncesinde yeni Splinter Cell isimli oyun üstünde çalışmış olduklarını da açık bir şekilde ifade etti.

Ondan daha öncesinde ise Amazon ile birlikte Just Cause 4 ve de Rage 2 duyurularını sızdırmış olan Wal-Mart Kanada son olarak Tom Clancy’s Splinter Cell’i de listelemişti. Ubisoft şirketinin CEO’su görevinde bulunan Yves Guillemot 2017 senesinin ortalarına doğru Splinter Cell markasıyla alakalı yapmış olduğu yorumla birlikte oyuncuları da çok daha fazla ümitlendirmişti.

Ubisoft şirketinin bu sene içerisindeki E3 ile alakalı basın konferansı da 10 Haziran tarihi içinde Türkiye saatiyle 23:00’da gerçekleştirilmiş olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.