OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Tomorrow War adlı yapım kısa zaman için bedava oldu

The Tomorrow War adlı yapım kısa zaman için bedava oldu

90

 

Çevrimiçi oyun mağazaları arasında yer alan IndieGala platformu, bir uzay simülasyonu olarak öne çıkan The Tomorrow War adlı yapımı kısa zaman için bedava bir hale getirmiş oldu.

Son zamanlarda bedava oyunlar açısından fazlasıyla bereketli geçmeye başladı. Epic Games şirketi, her hafta içerisinde perşembe günlerinde oyunculara vermeye devam ettiği bedava oyunlarla ön plana çıkmayı başarmış olsa da bedava oyunlar dağıtan daha değişik çevrimiçi oyun platformları da yer almakta. Bu söz konusu haberimize konu olmayı başaran platform ise IndieGala adlı platform.

Aynı Steam ile birlikte Epic Games Store ve de GOG adlı platform gibi çevrimiçi bir oyun satın alama platformu olarak öne çıkan IndieGala platformu, 2006 senesinde piyasaya sürülmüş olan The Tomorrow War adlı yapımı kullanıcılar için çok kısa bir zaman için bedava verecek. Uzay simülasyonlarından biri olarak öne çıkan The Tomorrow War adlı yapım, Rus yazarlardan biri olan Alexander Zorich’in kitaplarını temel almış durumda. Bir üçleme şeklinde karşımıza çıkan kitap üzerinde, iki tane imparatorluğun galaksiler arasındaki savaşları konu edinilmiş durumda.

Oynayanlar ise, United Earth Empire (Birleşik Dünya İmparatorluğu) ile birlikte Konkordia arasında yer alan savaşlara, bölgesel bir durumda gerçekleştirilen operasyonlara katılmanın yanında türlü uzaylı ırklarıyla tanışmış olacak, gayri resmi bir durumdaki askeri organizasyonlara karşı savaş gösteriyor olacak ve elbette ki son savaş içerisinde de saflardaki yerini almış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.