OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Surge 2 isimli oyunla alakalı oynanış videosunu paylaştılar

The Surge 2 isimli oyunla alakalı oynanış videosunu paylaştılar

7

 

Eylül ayında oyun seven kişiler, çok daha yeni bir tane aksiyon ve RPG oyunu ile tanışmış olacaklar. Bu ise The Surge 2 isimli popüler yapım. 2017 senesi içerisinde ilk defa karşımıza çıkan The Surge isimli yapımla çok ciddi bir başarı yakalamış olan Deck13 isimli şirketin geliştirmiş olduğu seriye ait 2. oyun, şimdilerde ise yeni bir tane daha oynanış videosu ile karşımıza çıktı.

Paylaşılmış olan bu oynanış videosu, The Surge 2 isimli yapımın seriye ait ilk oyununa bakıldığında çok büyük çaplı yenilikleri içerisinde barındırdığını da gözler önüne sermiş oluyor. Etkileyici bir durumdaki grafikleri bulunan ve aksiyon dolu bir oyun şeklinde karşımıza çıkacağı açıkça görülen The Surge 2 isimli yapım, eylül ayı içerisinde isminden çok sık bir şekilde söz ettirecek gibi duruyor.

The Surge 2 isimli yapımın ön siparişle alakalı sistemi de açılmış bir vaziyette. Oyuna ait olan bilgisayar versiyonu da Steam platformunun üstünden satın alınabilmekte ve 190 Türk Lirası tutarındaki bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Oyunu PlayStation konsolunda oynamak amacıyla satın alma konusunda isteği bulunan oyun severlerin de 259 Türk Lirası tutarındaki bir parayı gözden çıkartmaları gerektiğini hatırlatmamızda yarar var. Xbox kullanan oyun severler için de bu durumun değişik olduğunu ifade etmek olanaklı bir durumda değil. Oyunun Xbox üzerinde yer alan satış fiyatı da 260 Türk Lirası tutarında belirlenmiş bir vaziyette.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.