OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Surge 2 isimli oyunla alakalı oynanış videosu paylaştılar

The Surge 2 isimli oyunla alakalı oynanış videosu paylaştılar

9

 

Aksiyon ile RPG üstüne kurulu bir şekilde karşımıza çıkan The Surge 2 isimli yapım, bilinmekte olduğu gibi gelecek ay piyasaya sürülmüş olacak. eden bildiğimiz bu oyunda, pek çok farklı alanda uzmanlaşıp düşmanlarınıza karşı savaş verebileceksiniz.

The Surge isimli yapımın devam oyunu şeklinde karşımıza çıkacağı açıklanan The Surge 2 isimli yapım, fazlasıyla yoğun bir savaş atmosferinin yanı sıra çok daha akıcı mekaniklere de ev sahipliği yapıyor olacak. Geliştirici kısmında Deck13’ün yer aldığı bu oyunla alakalı olarak bugün dağıtıcı şirketlerden Focus Home Interactive isimli şirket, ilk kez bir tane ”oynanış” fragmanı paylaşmış oldu.

Herkesin kendisine özel bir şeyleri bulabilecek olduğu oyun üzerinde isterseniz mızrak kullanarak, isterseniz pençe kullanarak, eğer isteğiniz varsa kılıç benzerindeki pek çok değişik silahla savaşa atılabiliyor olacaksınız. 80 taneden çok silahın bulunduğu The Surge 2 isimli yapım içerisinde, bu silahların her bir tanesi, üstünde usta hale gelebilecek tamamen benzersiz bir tane oyun stiline sahip durumda bulunacak.

Yaşamda kalabilmek amacıyla savaşacak olduğumuz söz konusu bu oyun, Jericho adına sahip bir kentte geçiyor olacak. Şehir demiş olduğumuza da bakmayın bütün pislikler mevcut durumda aslına bakılırsa Jericho içerisinde. Bu tamamen soluksuz macera üzerinde oyunculara düşmüş olan görevde kent içerisinde ilerleyip önlerine çıkmış bütün yaratıkları yok edebilmek ve gelişmek olarak öne çıkıyor.

The Surge 2 isimli yapım bütün platformlara özel olarak 24 Eylül tarihi içerisinde çıkışını gerçekleştirecek. Şu an içerisinde Steam üzerinde 190 Türk Lirası tutarındaki bir etiketle satışa açılmış bir durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.