OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Sims 4 üzerinde müzik festivali düzenleyecekler

The Sims 4 üzerinde müzik festivali düzenleyecekler

46

 

Electronic Arts şirketi, The Sims 4 adlı yapıma gelecek olduğu açıklanan Sims Sessions ismine sahip oyun içi müzik festivalini duyurmuş oldu. Bu söz konusu festival içerisinde ünlü şarkıcılar yer alacak ve oyuncular da ana gösteri bittiği zaman sahneye çıkarak performans sergileyebilmiş olacaklar.

Electronic Arts şirketinin çok büyük bir hayran kitlesine sahip durumda bulunan The Sims adlı seriyi bir yaşam simülasyonu şeklinde tanımlasak yanlış olmaz. Kendi karakterinizi yaratmış olduğunuz; yaşam şeklinin yanı sıra hobileri ile birlikte sevmekte olduğu ve sevmediği şeylere komple sizin karar vermiş olduğunuz bir oyun serisi olarak öne çıkan The Sims adlı yapımın dördüncü oyununa geleceği açıklanan yeni etkinlik duyurulmuş oldu.

Sims Sessions ismine sahip olan bu etkinlik dahilinde dünya çapında üne sahip olan 3 tane şarkıcı, oyunda yer alan festival alanı içerisinde performanslarını sergiliyor durumda bulunacak. Yalnızca oyunla sınırlı tutulmamış olan bu etkinliğin bir de TikTok üstünden #SimlishSessions etiketi kullanılarak ulaşılabilecek durumda bulunan bir karaoke özelliği mevcut durumda olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.