OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Sims 4 için Bebek Yodası müjdesi

The Sims 4 için Bebek Yodası müjdesi

173

 

Electronic Arts şirketi, The Sims isimli yapım ve Star Wars isimli yapımın haklarına sahip bir durumda ve bu söz konusu ayrıcalığı popüler hale gelen simülasyon oyunlarından biri olarak öne çıkan The Sims 4 isimli yapım ve The Mandalorian adlı dizi arasında bağ kurup değerlendirmiş oldu. Yayıncı şirket, Mandalorian kostümü ya da Sim’inizle ilgili olarak ”Ödül Avcısı” işini değil de , Bebek Yoda’yı oyun içerisine taşımış oldu.

The Sims 4 isimli yapımın paylaşılmış olan en son güncellemesi oyuna çok daha yeni bir müzik ilave etti ve bir takım hataları da düzeltmiş oldu. Öte yandan Bebek Yoda da bir mobilya eşyası şeklinde oyuna ilave edilmiş oldu. ”The Child Statue” şeklinde isimlendirilmiş olan bu yeni eşya, eviniz ya da bahçenize yerleştirebilecek olduğunuz ve sim’leriniz için de ”bakma” konusunda bir komut verebilecek olduğunuz özel bir heykel. Fakat Bebek Yoda ne kadar üzücü ki evinize dekorasyon olarak bulunmaktan başka bir şey yapmamakta.

The Child Statue isimli heykel, The Sims 4 isimli yapım üzerinde 504 simoleon tutarındaki bir ücretle alınabilmekte. Heykel, açıklaması içerisinde ”Resmi bir şekilde ”The Child” şeklinde bilinmekte fakat sevenleri ise ”Bebek Yoda” şeklinde anmaktadır. Bu söz konusu heykel, Disney+ platformunun canlı aksiyon dizilerinden biri olan Mandalorian’dan esinlenmiş çok sevimli bir tane replika.” şeklinde tanımlanmış durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.