OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Last of Us: Part II ne zaman çıkıyor?

The Last of Us: Part II ne zaman çıkıyor?

28

 

Aradan çok uzun seneler geçmiş olmasına karşın ”2 oyun çıkacak” şeklindeki açıklamadan farklı olarak hiçbir faaliyet göstermemekte olan Naughty Dog şirketinin bu tutumundan dolayı The Last of Us: Part II isimli yapım bir tür efsaneye dönmüş, hayran olanların ümitleri de ise tamamen kesilmiş bir durumdaydı.

Bu yıl içerisinde hakkında pek çok haber duymuş olduğumuz bu efsane oyun, Sony Interactive Entertainment şirketinin ”State of Play” isimli etkinliği esnasında kendini göstermiş oldu.

Daha önceki oyun üzerinden tanımakta olduğumuz Ellie’nin maceralarının çok daha zorlu yaşam mücadelesinin devam serisine tanık olarak oynayacağımız The Last of Us: Part II isimli yapım, fazlasıyla da vahşi bir görüntüyü açık bir şekilde gözler önüne sermiş oldu. Ortaya çıkmış olan fragman üzerinde ilk oyundan tanımakta olduğumuz o tamamen masum halde bulunan Ellie’nin çok daha agresif bir ergene dönmüş olduğunu görmekteyiz. Fragman üzerinde yer alan en can alıcı bölüm ise bize kalırsa Joel’in belirmiş olduğu o sahne, yani izlenmiş olan fragmanın en son karşımıza çıkan sahnesi. Çünkü The Last of Us: Part II isimli yapım ilk duyurulmuş olduğu günden bu zaman kadar geliştirici Naughty Dog isimli firmadan Joel’in oyunda yer alıp almayacağı konusunda herhangi bir şekilde bilgi aktarımı yapılmamıştı ve oyuncular ise fazlasıyla büyük bir merak içine girmişti.

Dünyanın genelinde milyonlarca sayıdaki insanın senelerdir sormuş olduğu soru da bugün gerçekleşen etkinlik esnasında yanıtlanmış oldu. Naughty Dog şirketin efsane oyunlarından biri olanın devam serisi The Last of Us: Part II isimli yapım, 21 Şubat 2020 tarihi içerisinde oyun severlerin karşısına çıkmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.