OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Last of Part 2 isimli yapımın çıkışında erteleme kararı

The Last of Part 2 isimli yapımın çıkışında erteleme kararı

21

 

Sadece 1 ay öncesinde Sony şirketi ile birlikte Naughty Dog şirketi, bir tane duyuru paylaşımı yapmışlar ve de The Last of Part 2 isimli yapımın, 21 Şubat 2020 senesinde oyunculara sunulacak olduğunu ifade etmişti. Oyunla ilgili ilk defa oynanacak olduğu bir etkinlik kapsamında Naughty Dog şirketi, aylar boyunca sessiz kalmış olmalarının nedenini, kesin çıkış tarihi hususunda emin olana kadar oyunla ilgili bir konuşma yapmak veyahut oyunu gösterme konusunda bir isteklerinin olmadığını ifade etmişti.

Kotaku platformu içerisinde yer alan Jason Schreier, bir tane haber paylaşımı yaptı. Habere bakılırsa, 2 tane değişik bağımsız kaynağın The Last of Us Part 2 isimli yapımın bahar ayına kadar ertelenmiş olduğunu kesin bir dille doğruladığı ifade edildi. Sony şirketi de yapmış olduğu duyuru içerisinde bu haberi kesin bir şekilde doğrulamış oldu ve oyunun çıkışla alakalı tarihinin ise 29 Mayıs 2020 tarihine ertelendiğini ifade etti.

Oyuncuların aslında çok büyük bir heyecanla beklemekte olduğu devam oyunuyla ilgili olarak Sony şirketi ile birlikte Naughty Dog şirketinin bu şekilde bir karar almış olması az da olsa şaşırtıcı. Fakat oyun endüstrisi içerisinde hiç görülmemiş bir olay değil.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.