OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

The Escapist Walking Dead Oyun İnceleme

The Escapist Walking Dead Oyun İnceleme

224

 

Bu sefer önceden tanıttığımız oyunun farklı bir şeklini gösteriyoruz aslında. The Escapistte hapishaneden kaçıyorduk burada da benzeri bir durum var ama kaçtığımız şey hapishane değil zombiler.

Öncelikle oyunun içeriğinden biraz bahsedelim. Oyunda The Walking Dead dünyasını konu alıyor The Escapist oyunu zombilerle dolu bir evrene çevrilmiş durumda bu ortamda silah vs bularak kendi arkadaşlarımıza bu yolculuğumuzda yardım ederek gelişiyoruz. Onlar bizlerle beraber zombilere karşı savaşıyor. The Escapistteki pek çok özelliğe aynen sahip olan oyunda zombilerse çok acımasız hem hızlılar hem güçlüler yani kolay bir oyunda olmuyor oyuncular için .Ayrıca The Escapistteki gibi gene iyi bir strateji oluşturmadanda oyunda başarıya ulaşmanızda çok zor oluyor o yüzden bir kaç kez oynayıp alışarak başarılı olabilirsiniz bence… Sırada oyun inceleme kısmımız var.

Oyunu değerlendirmemiz gerekirse bir kaç saat öldürmek isteyenlere ya da The Escapist oyununu severek oynayanlara göre bir oyun diyebilirim. Grafikten diğer oyun gibi yoksun olsada içerdiği içerikler size bu eksikliği birazda olsa unutmanızı sağlıyor. Eğer beğendiyseniz oyunu steamde bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.