OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Terraria’dan ücretsiz genişleme paketi açıklaması geldi

Terraria'dan ücretsiz genişleme paketi açıklaması geldi

119

 

Yolculuğuna tam olarak 2011 senesi içerisinde başlamış bulunan Terraria adlı yapımın son genişleme paketini tam olarak ne zaman alacak olduğu açıklanmış durumda. Oyuna ait dördüncü ve en son genişleme paketi olarak öne çıkan Terraria: Journey’s End, 16 Mayıs tarihi içerisinde bedava bir şekilde sunulmuş olacak.

Terraria adlı yapım, 2011 senesi içerisinde yoluculuğuna ilk başladığı zaman 2 boyutlu Minecraft adlı yapımın klonu şeklinde anılmaktaydı fakat geçmiş olan seneler içinde en büyük ‘‘sandbox’’ oyunlardan biri olmayı da başarmış durumda. Üstüne üstlük söz konusu bu oyun halen tamamen bitmiş bir durumda değil.

Terraria 1.4 veyahut resmi ismiyle Terraria: Journey’s End adlı yapım, oyunun dördüncü ve aynı zamanda son genişleme paketi olarak öne çıkacak. Terraria adlı yapımın bu en son genişleme paketi de gelecek ay oyunculara sunulmuş olacak.

Terraria: Journey’s End adlı yapım, 16 Mayıs 2020 tarihi içerisinde paylaşılmış olacak. Geliştirici durumda bulunan ekibin senelerdir üstünde çalışmakta olduğu bu söz konusu güncelleme, ardımızda bırakmış olduğumuz yılın haziran ayı içerisinde gerçekleştirilen E3 fuarı esnasına tanıtılmış idi. Öte yandan bugün paylaşılmış olan görsel içerisinde oyuna iki yeni zorluk modunun ilave edileceği de görülmekte. Açıklamaya bakılır ise bu zorluk modlarının adları da Master ile birlikte Journey olarak öne çıkacak. Söz konusu modların, Minecraft adlı yapımdaki yaratıcılık modu benzerinde olduğu fakat o denli açık uçlu bir durumda bulunmayacağı düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.