OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Terminator tüm platformlar için duyuruldu

Terminator tüm platformlar için duyuruldu

30

 

Terminator isimli efsane, yeni oyunlarından biri olan Terminator: Resistance sayesinde geri dönüş yapıyor. Reef Entertainment şirketi ile birlikte Teyon şirketi, yeni bir tane daha Terminator oyununu piyasaya sürecek oldukları konusunda bir duyuru yaptılar. Yeni karşımıza çıkacak olan Terminator oyunu, Terminator: Resistance isimli yapım, PlayStation 4 konsolu ile birlikte bilgisayar platformu ve de Xbox One konsolu için çıkacak.

Terminator: Resistance isimli yapım, Terminator 2: Kıyamet Günü adlı filmin hikayesinin kalmış olduğu yerden 30 sene sonrasında sürüyor olacak. Yeni karşımıza çıkacak olan Terminator oyunu tamamıyla orijinal bir senaryoyla karşımızda yer alacak. Söz konusu bu oyun, Terminator filmleri içerisinde anlatılmakta olan Gelecek Savaş esnasında geçiyor olacka bir senaryoyu işlemiş olacak. Oyun içerisinde, oyuncular da Resistance Pacific Division da yer alan askeri Jacob Rivers karakterini yönlendiriyor olacaklar. Oyun esnasında ise Jacob Rivers, SKYNET tarafından yapılacak saldırılara karşı mücadele ediyor olacak.

Terminator: Resistance isimli yapımda, T-800 benzerindeki filmlerde görüşmekte olan düşmanlara karşı mücadele veriliyor olacak. Terminator isimli serinin yeni oyunu içerisinde çok daha geniş bir karakter geliştirme konusunda seçenekler yer alacak.

Terminator: Resistance isimli yapım, 15 Kasım tarihi içerisinde Avustralya ile birlikte Avrupa’da, 3 Aralık tarihi içerisinde de Kuzey Amerika’da paylaşılacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.