OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Terminator ile Joker DLC’leri kesinleşti

Terminator ile Joker DLC'leri kesinleşti

26

 

Bu sabah saatlerinde paylaşılmış olan resmi bir tane fragman, Mortal Kombat 11 isimli yapımın yeni DLC ile alakalı bilgileri resmileştirmiş oldu. Bu paket ile beraber LC’den Joker ile birlikte Terminatör isimli seriden T-800’ün Mortal Kombat 11 isimli yapıma katılacağı netleşmiş oldu.

NetherRealm Studios isimli şirketin popüler hale gelen oyunlarından Mortal Kombat 11 ismli oyununa hayran olanlar, yeni DLC’yla beraber uzun bir süredir beklemekte oldukları 2 tane yeni dövüşçüye kavuşmuş olacak. Uzun bir zamandan beri spekülasyonlara konu haline gelen 2 karakter arasında yer alan Joker ile birlikte T-800, yeni indirilebilecek içerik şeklinde seriye eklenmiş olacak. Bugün açık bir şekilde paylaşılmış tanıtımla da karakterlerin gelecek olduğu netleşmiş oldu.

Gece yarısı Reddit üzerinde paylaşılmış olan görsele bakılırsa bütün yeni savaşçılar bulunuyor. Joker ile birlikte T-800’ün haricinde Spawn ise herkesin dikkatlerini çekmeyi başaran bir başka karakter şeklinde göze çarpmış bir durumda.

Fragmanda üzerinde de herkesin alıştığı gibi bol bir miktarda kan ile birlikte, kırılmış kemikler ve savaşçılara genel bir bakış yer alsa bile oynanışa yönelik olarak herhangi bir sahne bulunmuyor.

Terminatör, 8 Ekim tarihi içerisinde paylaşılmış olacak, daha sonrasında ise 26 Kasım tarihi içerisinde Sindel gelmiş olacak. Joker ile birlikte Spawn, önümüzdeki sene sırası ile 28 Ocak tarihi ve 17 Mart tarihi içerisinde seriye ilave edilmiş olacak. önümüzdeki senelerde muhtemel olarak konuyla alakalı olarak daha çok bilgi paylaşılmış olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.