OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Tekken 7 oyunuyla alakalı bir video paylaştılar

Tekken 7 oyunuyla alakalı bir video paylaştılar

13

 

Tekken 7 isimli yapım, 2015 senesi içerisinde çıkmasından bu yana 2 sezon geçirmiş oldu. 3. sezonunun gelmesi konusunda bir beklenti bulunan Tekken 7’yle alakalı yeni bir tane daha video paylaşımı yapıldı. Video içerisinde, 3. sezonla alakalı ilk bilgiler de açık bir şekilde gün yüzüne çıkmış oldu.

Bandai Namco şirketi tarafından paylaşılmış olan video içerisinde, Tekken 7 isimli yapımın 3. sezonunun gelmiş olmasıyla beraber oyuna 2 tane daha karakter ilave edileceğini görmekteyiz. Bunlardan bir tanesi, yeni tanıtımı yapılan Leroy Smith olarak gelecekken, ötekisi de Tekken 6 isimli yapımdan tanımakta olduğumuz Zafina.

Video içerisinde yapılmış olan açıklamaya bakılırsa, Leroy Smith’in tam olarak kim olduğuyla alakalı olarakta bir fikir sahibi olabilmekteyiz; ”50 sene öncesinde, New York kentinde genç bir tane çocuk, çok büyük bir tane çete savaşının içine yakalandıktan sonra ailesi ile birlikte evini yitirir. Onlarca seneden beri kayıp durumda bulunan çocuk, en sonunda New York kentine geri döndü ve şu an içerisinde fazlasıyla yetenekli bir dövüş sanatının ustası durumunda. İntikam alabilmek amacıyla geldi.”

3. sezonla ilgili olarak 2 tane daha karakterin getirilmesi konusunda planlar yapılıyor. Bu söz konusu karakterlerin kış ile birlikte ilkbahar mevsimleri içerisinde gelecek oldukları da düşünülmekte. Öte yandan yeni sezonla beraber bedava güncellemeler de gelmiş olacak. Bunlar arasından en önemli olanı, bütün karakterler için yeni hareketler ilave edilmesi diyebiliriz. Zafina isimli karakter, Tekken 7 isimli yapıma bu ay içerisinde gelmiş olacak; Leroy Smith isimli karakterin de gelecek kış gelmesi konusunda plan yapılıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.