OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Team Fortress 2 adlı yapım kendi oyuncu rekorunu kırmış durumda

Team Fortress 2 adlı yapım kendi oyuncu rekorunu kırmış durumda

63

 

İlk önce 2007 senesi içerisinde karşımıza çıkmış olan Team Fortress 2 adlı yapım, çıkmasının üstünden geçmiş bulunan uzun zamana karşın rafa kaldırılmak istenmemekte gibi gözükmekte. Çok sevilmekte olan oyun Steam üzerinde anlık oyuncu rekorunu kırmış bir şekilde. Bunların bir bölümünün bot olduğu biliniyor olsa da verilmiş olan sayının çok ufak bir bölümünün botlardan oluşmakta olduğu iddia edilmekte.

Valve şirketinin sevilmekte olan yapımlarından bir tanesi olarak öne çıkan Team Fortress 2 adlı yapım, Steam platformunun en fazla oynananlar listesi içerisinde sürekli olarak üst sıralarda kendine bir yer bulmayı başarmakta. Çevrim içi bir aksiyon oyunu olarak öne çıkan Team Fortress 2 adlı yapım, oynamasının bedava durumda bulunması, eğlenceli karakterlere sahip durumda bulunması ve daha pek çok değişik nedenle oyuncuların beğenisini kazanmış oluyor.

Bu denli fazla kişi tarafından beğenilmiş olan Team Fortress 2 adlı yapım, kendi anlık oyuncu rekorunu kırmış bir şekilde. SteamDB platformunun üstünde ve bu sitenin oluşturucusunun atmış olduğu Tweetle beraber görmüş olduğumuz istatistikler, oyunun 25 Haziran tarihinde bu rekoru kırmış olduğunu göstermekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.