OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Surviving Mars adlı yapım Epic Games üzerinde bedava hale geldi

Surviving Mars adlı yapım Epic Games üzerinde bedava hale geldi

26

 

Epic Games şirketi, şimdilerde toplamdaki ücreti 50,00 Türk Lirası tutarında bulunan Surviving Mars​​ isimli oyunu bedava yapmış oldu.

Oyunun çeşidi; Strateji ile birlikte tek oyunculu
Oyunla ilgili boyut; 6 GB’lik bir boyuta sahip
Ücreti; 50,00 Türk Lirası tutarında
Bedava olarak kalacağı zaman: 11.03.2021 tarihi itibariyle tam tamına bir hafta

Elon Musk olmasak dahi Mars gezegenini kendi isteklerimize göre kolonileştirebilmek aslında bizim de hakkımız elbette ki. Surviving Mars adlı yapım ise oyunu oynayan oyuncular için tam bir şekilde bu şansı vermiş oluyor. Kendi isteğimize göre kuracak olduğumuz koloninin mevcut durumdaki bütün ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve aynı zamanda çok daha sağlıklı bir biçimde büyümesini sağlama amacıyla çaba gösterecek olduğumuz söz konusu bu yapım, herkesin alışmış olduğu şehir kurup geliştirme ve yönetme oyunlarından bu yanından dolayı da ayrılmış oluyor.

Oyunun mevcut durumdaki yapısı gereğince yapmış olduğumuz çalışmalar ile birlikte almış olduğumuz kararların, benzeyen oyunlarda yeralan kararlardan çok daha ciddi sonuçları olmakta. Misal olarak koloninizin elektrikleri kesildiği zaman koloni içerisinde yer alan insanlar fazlasıyla büyük zorluklarla karşılaşmış oluyor çünkü oksijen de tamamen elektriğe bağlı bir durumda. Bundan dolayı söz konusu yapım daha da derinlemesine ve ileriyi düşünüp hareket etmeyi gerektirmiş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.