OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Supercell yeni projesini iptal ettiğini duyurdu

Supercell yeni projesini iptal ettiğini duyurdu

133

 

Supercell isimli şirket, bir müddettir yeni oyunu olarak karşımıza çıkacak Rush Wars isimli yapım üstünde çalışmalar gerçekleştiriyordu. Oyun aslında, beta süreci içerisindeydi lakin beta sürecinde olduğu esnada bugün firma tarafından iptal edildiği konusunda bir açıklama yapıldı. Supercell platformunda yer alan yetkililer, kendi resmi siteleri üzerinden yapmış oldukları açıklama içerisinde açık ve şeffaf olmalarının gerekli olduğunu ve bu durumu ise beta süreci içerisinde onlara yardımcı bulunan oyunculara borçlu olduklarını açık bir şekilde belirttiler.

Rush Wars isimli yapım, Clash Royale isimli yapımın yanı sıra Clash of Clans isimli yapım ve ayrıca Boom Beach isimli yapımdan da bir takım özellikleri bünyesi üzerinde bulundurmaktaydı. Oyun içerisinde yer alan asıl hedefiniz, birliklerinizi yerleştirip karşı takımın yerleştirmiş olduğu birlikleri tamamen yok ederek rakibin hazinelerine saldırıda bulunmakta. Söz konusu bu oyun ise, ilk önce Kanada’da yer alan kullanıcılara özel olarak beta sürümüne çıkartılmıştı.

Rush Wars isimli yapım, her türden kullanıcıya hitap edebilecek bir biçimde tasarlanmaya uğraşılmıştı. Bütün kullanıcıların çok büyük bir keyif alabilmesi amacıyla tasarlanmış olan değişik bir savaş oyunu meydana getirmek hedeflenmekteydi. Supercell şirketi tarafından yapılmış olan açıklama içerisinde, beta süreci içinde oyunu değişik şekillerde geliştirerek değiştirmenin talep edildiği de ifade edilmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.