OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Streets of Rage 4 adlı yapım ne zaman çıkacak?

Streets of Rage 4 adlı yapım ne zaman çıkacak?

34

 

Streets of Rage 4 adlı yapım 1990’lı senelerin ikonik serisi üzerinden nostaljik durumda bulunan karakterleri ve de Battle Mode’u geri getirme konusunda hazırlık yapıyor. Geliştirici ekip, oyununun mevcut durumdaki çıkış tarihini paylaşmış oldukları çok daha yeni bir fragmanla duyurmuş oldu.

1990’lı senelerin Atari oyunlarından biri olarak öne çıkan Streets of Rage adlı yapım geri geliyor. Geliştirici ekip Dotemu ile birlikte Lizardcube ve de Guard Crush Games şirketi, Streets of Rage 4 adlı yapımın 30 Nisan tarihi içerisinde PlayStation 4 platformunun yanı sıra Xbox One platformu ile birlikte Switch platformu ve PC platformu için piyasaya sürecek oldukları açıklamasını yaptı. Streets of Rage 4 adlı yapım, serinin daha önceki oyunlarından karakterlerin yanı sıra içerikler de getirmiş olacak.

Dotemu öte yandan, Streets of Rage 2 adlı yapım ve Streets of Rage 3 adlı yapımdan ”Battle Mode”un geri dönecek olduğunu da açık bir şekilde gösteren yeni bir fragmanı paylaştı. Battle Mode, tam tamına 8 tane arenaya sahip ve tekli veyahut takım modlarında oynanabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.