OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Street Fighter V: Champion Edition ne zaman çıkıyor?

Street Fighter V: Champion Edition ne zaman çıkıyor?

21

 

Uzun senelerden beri yaşamımızın içinde yer alan Street Fighter isimli serinin yeni bir tane sürümü, PlayStation 4 konsoluna özel olarak hazırlanmış durumda ve her an ön sipariş duyurusu yapılabilir. Japon asıllı teknoloji devlerinden biri olan Sony şirketinin yaptığı açıklamalara bakılırsa ”Street Fighter V: Champion Edition” şeklinde adlandırılmış olan bu yeni oyun; 40 tane karakterin yanı sıra 34 tane sahne ve ayrıca 200 taneden çok kostümle beraber oyun severlerin hizmetine sunulmuş olacak.

Street Fighter V: Champion Edition isimli yapım, hem söz konusu bu oyunun orijinal durumdaki versiyonunu hem ise serinin son oyunu olarak duyurulan Street Fighter V: Arcade Edition isimli yapımın çok fazla sayıdaki içeriğine yer veriyor. Öte yandan oyun severler, Street Fighter V: Champion Edition isimli yapımı aldıktan sonra ilave paket ya da kostümlerle ilgili olarak para vermek mecburiyetinde de kalmıyor olacaklar. Zira oyuna ilave edilecek yeni bir tane sistem ile bundan sonra oyundan para kazanabiliyor olacaklar ve söz konusu içerikler de, bu oyun parası sayesinde satın alınabiliyor olacak.

Street Fighter V: Champion Edition isimli yapım hem fiziksel bir şekilde hem ise dijital bir şekilde oyun severlerin hizmetine sunulmuş olacak. Oyun severler bu söz konusu oyunu ilk defa satın almayı isteyecek olursa 29.99 dolar tutarında (Amerika Birleşik Devletleri için) ödeme gerçekleştirmek zorunda kalmış olacaklar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.