OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam’dan ücretsiz oyun açıklaması

Steam'dan ücretsiz oyun açıklaması

18

 

Aslına bakılır ise bedava oyunlarla alakalı fırsatlar, oyun severlerin sürekli olarak ilgi odağında yer almıştır. Üstüne üstlük bu söz konudu fırsatlar, bedava bir şekilde sunulmakta olan oyun, Steam kütüphanesi üzerinde ilave edildiğinde çok daha hoş bir hal alıyor. Şu an ki fırsatla birlikte de almış bulunduğunuz kodu Steam platformu üstünden aktif bir hale getirebilecek, oyuna da Steam platformunun üzerinden erişim sağlayabileceksiniz. Eğer isterseniz lafı daha çok uzatmadan, Steam üzerinde 32 Türk Lirası tutarındaki bir etiket fiyatıyla satılan ”Drone Strike Force” adlı oyunla ilgili biraz bilgi verelim.

Yaklaşık olarak 1 ay öncesinde piyasaya çıkartılmış olan Drone Strike Force isimli yapım, daha halen erken erişim aşaması içerisinde. Oyuna daha şimdiki dönemde, hem de bedava bir şekilde sahip olabilmeniz, Drone Strike Force isimli yapımın gelecek dönemlerde popüler bir hale gelmesi durumunda size çok büyük bir avantaj sağlamış olacaktır.

Oyun, adından da açık bir şekilde anlaşılabileceği gibi yaşamımızda son birkaç seneden beri yer etmeye başlamış drone’ların savaşlarını konu edinmekte. Üstüne üstlük bu oyunun çevrimiçi durumda bulunan yapısı, sürekli olarak değişik kişilerle karşı karşıya gelecek olduğunuzun ve rakiplerin çoğu zamanlarda sizleri zorlayabilecek olduğunun da çok önemli bir göstergesi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.