OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam’dan oyun severlere Arma 3 müjdesi

Steam'dan oyun severlere Arma 3 müjdesi

148

 

2013 senesi içerisinde piyasaya sürülmüş olan Arma 3 adlı yapım, bir çok özelliği bulunan ve çevrimiçi bir şekilde oynayabilecek olduğunuz asker temasına sahip bir oyundur. Geliştirici kadro ise, oyun piyasaya çıkartıldığından bu yana çalışmalarını ara vermeden sürdürdü ve onlarca modun yanı sıra ilave paketler paylaştı. Hal bu şekilde olunca ise oyun severler, 7 senelik bir geçmişi bulunan oyunu bugün dahi çok fazla severek oynayabilmekteler.

Arma 3 adlı yapım, 20 taneden çok araçla birlikte 40 tür silahın yer aldığı özel bir oyun. Fakat söz konusu bu oyunun en fazla dikkat çeken noktası, sınırsız bir şekilde içeriğin üretilebilmekte olması. Şöyle ki oyun severler, Arma 3 adlı yapımda kendi projelerini oluşturabilmekteler ve söz konusu oyunu bunun dahilinde de dizayn edebilmekteler. Bu söz konusu projeler ilave paketlerle de desteklendiği zaman, ortaya çok daha harika bir oyun çıkmış olmakta.

Steam platformunun söz konusu kampanyasının dahilinde Arma 3 adlı yapımı, gelecek 4 gün süresince bedava bir şekilde deneyimleyebilmektesiniz. Eğerki bu söz konusu süreç içinde Arma 3 adlı yapımı satın alma konusunda karar verirseniz, şu anda %70 seviyesindeki bir indirimden yararlanabiliyorsunuz. Böylece de 75 Türk Lirası tutarında satın alabilecek olduğunuz Arma 3 adlı yapım, indirim dahilinde tam tamına 22.50 Türk Lirası tutarındaki bir ücretle satın alınabilmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.