OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam’dan kütüphane konusunda yeni hamle

Steam'dan kütüphane konusunda yeni hamle

22

 

Steam platformu üzerinde yer alan kütüphane sayfasının yenilenmesinin üstünden tam bir şekilde 5 hafta geçmiş bir durumda. Fakat o şekilde gözüküyor ki pek çok Steam kullanan kişi yeni getirilen bu görünüme adapte olabilmiş ve benimsemiş değil. Eh, seneler boyunca aynı klasik temayı görüp kullandıktan sonra her şeyin ani bir şekilde değişmiş olması da çok garip gelmiyor değil.

Fakat Steam platformu, yeni temaya alışamamış olan kullanıcılarına özel olarak çalışma yürütmeye başladı. Firma, getirecek oldukları özellikleri kullanıcıların kullanımına sunmadan daha öncesinde talep edenlerin test gerçekleştirebildiği beta güncellemesinin sürümü üzerine yeni bir tane daha özellik ilave etti: İstiyorsan modern durumdaki görünümden kurtul isimli özellik veyahut ‘‘Basit bir görünüm”:

Bu söz konusu görünüme tekrardan kavuşma konusunda bir isteğiniz varsa bir uyarıda bulunmamızda yarar var. Basit görünüm, Steam platformunu komple eski görünümüne çevirmemekte. Sadece kütüphaneniz içerisinde yer alan oyunları görebilecek olduğunuz ufak bir ekran haline dönüştürmüş oluyor. Eski görünüm içerisinde oyunun sağ bölümünde gözükmekte bulunan bilgi bölümü de bu ekran üzerinde yer almıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.