OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steamdan kısa zaman için bedava oyun

Steamdan kısa zaman için bedava oyun

8

 

Son dönemler içerisinde bedava oyun kampanyalarının sayısını arttırmış bulunan Steam platformu, Ticket to Ride: First Journey adına sahip bir tane oyunu daha bedava bir şekilde sunmaya başlamış durumda. Orjinali içerisinde bir kutu oyunu olarak öne çıkan Ticket to Ride: First Journey adlı yapım, dört tane oyuncuya kadar oynanabilmekte ve çok eğlenceli saatler vadetmekte.

Dünya üzerinde yer alan en popüler durumdaki çevrimiçi oyun platformlarından Steam, bedava oyun kampanyalarını sıklaştırmaya başlamış durumda. Firmanın tam olarak niçin bu şekilde bir uygulamaya gitmiş olduğunu tahmin etmek fazla da zor değil fakat söz konusu bu durumun oyun severler açısından memnuniyetle karşılanmış olduğunu da açık bir şekilde ifade edebiliriz. Steam şu zamanlarda ise, ”Ticket to Ride: First Journey” adına sahip bir oyunu daha kısa zaman için bedava bir şekilde sunmaya başlamış oldu.

Ticket to Ride: First Journey, aslına bakılırsa senelerdir yaşamımızın içinde bulunan, özellikle de Amerika Birleşik Devletleri ile birlikte Avrupa’da tercih edilmiş olan bir kutu oyunudur. Geliştirici ekipler, bu söz konusu popüler kutu oyununun sanal platformlara da gelmesi konusunda bir karar aldılar ve 2017 senesinde, bu söz konusu oyunu farklı platformlar için paylaştılar. Steam platformu da şu zamanlarda, bu çok keyifli kutu oyununu 12 Nisan tarihine dek bedava bir şekilde sunmaya başlamış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.