OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam’dan bedava ek paket açıklaması

Steam'dan bedava ek paket açıklaması

19

 

Dünya üzerinde yer alan en büyük oyun dağıtıcıları arasındaki Steam, bünyesinin altında yayınlamış olduğu oyunlara ve ilave paketlere çok sık bir şekilde indirim uygulamasından dolayı biliniyor. Ülkemiz içerisinde yurt dışına kıyaslandığı zaman fazlasıyla rekabetçi bir fiyat politikası izlemeye devam eden şirket, bu yönünden dolayı da bir çok oyun tutkununun beğenisini kazanmış durumda.

Bilmekte olduğunuz gibi ardımızda bırakmış olduğumuz günden itibaren Steam platformunda Ay Takvimi Yeni Yılı’na özel bir şekilde indirim dönemi başlamış durumdaydı. dört gün boyunca devam eden bu etkinlik dahilinde oyuncular, devamlı bir şekilde almayı talep ettikleri bir çok oyuna ya da ilave pakete indirimli bir biçimde sahip olabilmekteler. Bu söz konusu indirimlerden faydalanmış olan bir başka ilave pakette strateji oyunları ile arası iyi olanların çok daha yakından tanıyacak olduğu Crusader Kings II adlı oyuna ait 18 Türk Lirası tutarındaki ‘‘Sons of Abraham’’ adlı paket oldu.

Paradox Development Studio şirketinin geliştirmiş olduğu Crusader Kings II adlı yapım, kısa bir şekilde özetlemek gerekir ise Orta Çağ temasına sahip bir stratejinin yanı sıra rol yapma oyunu olması ile bilinmekte. Strateji oyunları oynamaktan keyif alanların saatlerini harcayabilecek olduğu söz konusu bu oyun üzerinde esas maksat, hükmetmiş olduğunu toprakları çok daha fazla genişletmek ve bilinmekte olan bütün dünyayı ele geçirmeye çalışmak olarak öne çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.