OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam’dan bedava bir DLC Paketi

Steam'dan bedava bir DLC Paketi

85

 

Oyun severler tarafından bir zamandır çok büyük bir heyecanla beklenen Steam kış indirimleri en sonunda başladı. Gerçekleştirilen kampanyalar dahilinde oyunlara düşkün olanlar bazı zamanlarda bir takım oyunları bazı zamanlarda bir bir takım oyunlara ait ilave paketleri (DLC) indirimli bir şekilde satın alabiliyor olacaklar. Bütün bunlara ilave bir şekilde Steam platformu, bir takım oyun ya da DLC’ler konusunda da kısa zamanlı çok büyük indirimler sunmaya devam ediyor.

Steam platformu, kış indirimleri hariç olarak düzenlemiş olduğu başka bir kampanya aracılığıyla ”EVE Online” adına sahip bir oyuna ait 28 Türk Lirası tutarında satılan ”Starter Pack” adlı DLC paketini, oyunseverlerin hizmetine bedava bir şekilde sunmakta.

EVE Online isimli yapım, aslına bakılırsa 2003 senesi içerisinde piyasaya çıkartılmış çok önemli bir oyun. Fakat söz konus ubu oyunun geliştirici kadrosu, değişiklik gösteren dünya koşullarına rağmen oyunu hiç bir şekilde yalnız bırakmamış ve senelerden beri çok daha farklı güncellemeler yaparak oyunu devamlı kılmaya çalışmakta. Hal bu şekilde olduğundan dolayı da EVE Online isimli yapım, oyunlara karşı ilgisi olanlar tarafından gerçekleştirilen yorumlara bakıldığı zaman Steam adlı platformun ”Çoğunlukla Olumlu” isimli rozetini almayı başarmış oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.