OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam yine bedava oyun müjdesi verdi

Steam yine bedava oyun müjdesi verdi

13

 

Steam platformu, çok daha yeni bir kampanya başlatmış durumda. Bu defa ise oyun geliştirme konusunda isteği bulunan oyunseverlere odaklanmış olan söz konusu platform, ‘GameGuru’ adına sahip oyun geliştirme yazılımını bedava bir şekilde sunmaya başlamış oldu. Yalnızca birkaç saatlik geçerli olduğu açıklanan kampanya ile beraber kendi oyununuzu geliştirerek, test edebilmiş oluyorsunuz.

Valve şirketinin sahibi konumunda yer aldığı dünya üzerindeki en popüler çevrimiçi oyun platformlarından biri olarak öne çıkan Steam, yeni bir tane daha kampanya başlatmış oldu. Steam platformunun en yeni kampanyası, bir tane oyundan daha da önemlisi oyun oluşturmanızı sağlayabilecek bir yazılıma bedava bir şekilde erişmenizi sağlamakta. Steam platformunun fazlasıyla kısıtlı zaman için bedava olarak sunmaya başlamış olduğu söz konusu yazılım, ”GameGuru” şeklinde adlandırılmakta.

GameGuru adlı yazılım, kendi oyunlarınızı geliştirebilecek olduğunuz, fazlasıyla da büyük kütüphaneye sahip bir yazılım. Yani aslında herhangi bir yazılım bilgisine sahip durumda değilseniz ve çok kolay bir oyun geliştirme konusunda isteğiniz varsa, GameGuru fazlasıyla işinizi görmüş olacak. Zira söz konusu yazılım, sizleri her bir detayla ilgili olarak yönlendirmekte. Bunun sayesinde de yazılım bilgisi bulunmayan veyahut gelişmiş sistemlere hiç bir şekilde gerek duymadan kendi oyunlarınızı geliştirmiş oluyorsunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.