OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam üzerindeki tüm Half-Life oyunları 2 ay için bedava oldu

Steam üzerindeki tüm Half-Life oyunları 2 ay için bedava oldu

28

 

Oyunlara tutkun olanların kalbinde çok daha farklı bir yeri bulunan Half-Life alı seri, bugün içerisinde fazlasıyla ses getirebilecek bir haberle karşımıza çıkmış durumda. Steam platformu üzerinde yer almakta olan ilk Half-Life adlı yapımdan Half-Life 2: Episode Two isimli yapıma dek bütün Half-Life oyunları, 1 Nisan tarihine dek oynaması tamamen bedava hale gelmiş durumda.

Valve şirketinin geliştirmiş olduğu ve ilk önce 19 Kasım 1998 tarihi içerisinde PC platformu üzerinde karşımıza çıkmayı başaran Half-Life adlı yapım, seneler geçmiş olmasına karşın oyuncuların kalplerinde halen çok farklı bir yerde durmakta. İlk Half-Life adlı yapımdan Half-Life 2: Episode Two isimli yapıma dek gelen süreç içerisinde değişik oyunlarla oyun dünyası üzerinde yer edinmeyi başaran bu çok özel seri, 2020senesinin mart ayı içerisinde Half-Life: Alyx isimli yapımla yeniden kendini hatırlatmış olacak.

Mart ayı içerisinde karşımıza gelecek Half-Life: Alyx’e dek çıkmış bütün oyunları hiç bir şekilde oynamamış ve arayı kapatma konusunda isteği olan oyuncuları düşünmeye başlayan Valve şirketi, fazlasıyla ses getirebilecek bir kampanyayla karşımıza çıkmış durumda. Serinin Steam üzerinde yer alan bütün oyunları, 1 Nisan 2020 tarihine dek bedava bir şekilde oynanabiliyor olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.