OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam üzerinde erken erişime açılacağı açıklandı

Steam üzerinde erken erişime açılacağı açıklandı

26

 

Bir fuar kapsamında elde edilmiş olan bilgilere bakılırsa Baldur’s Gate 3 adlı yapım, Steam platformundan erken erişime açılmış olacak. Söz konusu serinin en büyük oyunu olarak karşımıza çıkacağı söylentileri bulunan Baldur’s Gate 3 adlı yapım, gelecek hafta oyun içinde video görüntüleri ile beraber tanıtılmış olacak.

‘’New York Toy Fair’’ adına sahip oyuncak fuarı, oyuncakların yanında herkesin beklediği önemli bir oyunun duyurusunun yapılmasına da ev sahipliği etmiş oldu. Senelerin oyuncak üreticileri arasında yer alan Hasbro, Baldur’s Gate 3 adlı yapımın bu sene Steam üstünden erken erişime açılacak olduğu konusunda bir söylemde bulundu.

Hasbro adlı şirket aynı zaman içerisinde tam tamına yedi tane Dungeons and Dragons oyununun geliştirme sürecinin devam ettiğini de kamuoyuna duyurmuş oldu. Bu yıl içinde Baldur’s Gate 3 adlı yapım ile birlikte Dark Alliance adlı oyunları piyasaya sürme konusunda hazırlıklar yapan firma, 2025 senesine dek her sene en az 1 adet Dungeons and Dragons oyunu çıkartma konusunda planlar yapıyor.

Baldur’s Gate 3 adlı yapım, ilk önce Sekiz ay öncesinde gerçekleşmiş olan bir Google Stadia sunumu esnasında hayranlara duyurulmuş durumdaydı. Herkes tarafından çok fazla sevilen rol yapma oyun serisinin üçüncü oyunu ise, Larian Studios şirketinin gelmiş geçmiş en büyük yapımlarından biri olarak karşımıza çıkacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.