OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam üzerinde en beğenilmeyen ikinci oyun olmayı başardı

Steam üzerinde en beğenilmeyen ikinci oyun olmayı başardı

80

 

2K Games isimli şirket, yeni paylaşmış olduğu oyunlarından NBA 2K20 isimli yapımı geçmiş olduğumuz günlerde paylaşmıştı. Fakat söz konusu bu oyun, paylaşılmasından çok kısa bir müddet sonra kullanıcıların çok yoğun bir şekilde eleştirileriyle karşılaşmaya başladı. Oyunun sayfası üzerinde değerlendirmeler gerçekleştiren 1.799 tane oyuncunun yalnızca %16’lık kısmı oyunla ilgili olumlu değerlendirmeler yaptı.

Oyundan şikayetçi olan kullanıcılardan bir tanesi Steam platformu üzerinde, 3. seviyede yer alan oyuncunun 95 olarak gözüken güçlerine karşın top sürmesi üzerinde bir problem olduğu, devamlı olarak atış kaçırmakta olduğu ve 87 hız seviyesinin bulunmasına karşın öteki oyuncuların kendi oyuncusunu geçmiş olduğunu ifade etti. Rozetleri kazanabilmek amacıyla da tüm yaşam gücünü yitirmiş olduğunu ifade etti. Eleştiriler gerçekleştiren başka bir tane kullanıcı da ”2k19 şirketinin bu bozuk versiyonuna tam 90 dolar ödeme yaptım. Oysa ki aynı para ile tam 40 tane çizburger alıp yiyebilirdim. Ancak ben bunu yapmadım.” ifadelerine yer verdi.

Steam platformu üzerinde şu anda NBA 2K20 isimli yapımdan daha kötü bir puan aldığı gözüken tek oyun, yarış oyunlarından bir tanesi olan Flatout 3 isimli yapım. Fakat olumsuz bir şekilde yorumlar gelmeyi sürdürürse NBA 2K20 isimli yapım, Flatout 3 isimli yapımın da altında kalmış olacak gibi gözüküyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.