OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam platformunun kış indirimleri başlamış durumda

Steam platformunun kış indirimleri başlamış durumda

25

 

Günümüzde herkes tarafından kullanılan en popüler durumdaki çevrimiçi bir şekilde oyun satın alma platformlarından biri olarak öne çıkan Steam, sene içinde pek çok defa çeşitli indirim dönemleri başlatmakta.

Platform aslında her bir senenin içinde ilkbahar indirimlerinin yanı sıra Cadılar Bayramı indirimleri, yaz indirimleri, sonbahar indirimleri ve ayrıca bir de kış indirimleri gerçekleştiriyor. Dolayısı ile oyuncuların alma konusunda isteği bulunan oyunları çok daha ucuz bir fiyatla alabilmesi amacıyla da pek çok farklı seçenek doğmuş oluyor.

Milyonlarca sayıdaki oyuncunun kullanmaya devam ettiği ve içinde pek çok farklı oyunun yer almakta olduğu platform üzerinde kış indirimleri başlamak üzere ve söz konusu platform, bu bahsi geçen indirimleri resmi Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu bir paylaşım aracılığıyla duyurmuş oldu. Steam platformu, kış indirimlerinin başlamasını yazmış olduğu bir şiir aracılığıyla takipçilerine duyurmuş oldu.

Steam platformunun kış indirimlerine özel olarak paylaşmış olduğu söz konusu bu şiir, 2.900 tane retweet almasının yanı sıra 11.400 tane de beğeni almış oldu. Gerçekleştirilen söz konusu paylaşım üzerinde indirimlerin 14 gün süresince yani tam tamına 2 Ocak 2020 tarihine dek devam edeceği de ifade edilmiş durumda.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.