OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam platformunun indirim tarihleri kesinleşmiş durumda

Steam platformunun indirim tarihleri kesinleşmiş durumda

22

 

Oyuncuların senelerden beri vazgeçememiş olduğu platform olarak öne çıkan Steam platform, sene içinde sunmuş olduğu pek çok indirim fırsatı ile vazgeçilecek gibi durmamakta. Yayıncılar için hazırlanan özel indirimlerin yanında Steam isimli platformun en fazla beklenmekte olan indirimleri senelik bir şekilde gerçekleştirilen indirimlerdir. Bu söz konusu tarihler arasında Steam üzerinde yer alan pek çok oyun, yeni piyasaya sürülmüş olsun veyahut olmasın, büyük bir seviyede indirime girmiş oluyor.

Steam platformunun kullanıcılarına pek çok kütüphanesine birkaç tane oyun daha ilave etmek amacıyla bu büyük günleri beklemekte. Fakat söz konusu Steam platformu, senelik indirim gerçekleştirilecek tarihleri çıkacağı gününe kadar hiç bir şekilde açıklamamakta ve büyük bir sır şeklinde saklamakta. Fakat bugün Steam Database platformu, yaklaşmakta olan 3 tane büyük Steam platformu indirimine ait tarihlerini ortaya çıkartmış oldu.

Steam Database tarafından paylaşılmış olan bilgiye bakılırsa bu söz konusu tarihlerin ortaya çıkmasını sağlamakta bulunanlar oyun geliştiricileridir. Steam Database’e ait site üzerinde bulunan tarihler şöyle sıralanıyor;

Cadılar Bayramı ile alakalı indirim, 28 Ekim ila 1 Kasım tarihleri arasında
Sonbahar indirimleri, 26 Kasım ila 3 Aralık tarihlerinin arasında
Kış indirimleri, 19 Aralık ila 2 Ocak tarihlerinin arasında

Bu sene indirimlerin başkayacak olduğu tarihler, geçtiğimiz yılki tarihlerle nerdeyse aynı durumdalar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.