OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam platformundan Conan Exiles oyununu bedava sunma müjdesi

Steam platformundan Conan Exiles oyununu bedava sunma müjdesi

24

 

Conan isimli efsanenin oyun severlerle buluşmuş olduğu Conan Exiles isimli yapım, bu hafta sonu süresince Steam platformu üzerinde bedava bir hale gelecek. Pek çok farklı yeni güncelleme ile beraber yeni özellikler edinmiş olan bu oyun, Barbar Conan’ın dünyası üzerine adım atabilmek amacıyla çok daha iyi bir fırsat sunmakta.

Conan Exiles isimli yapım, bu hafta sonu süresince Steam platformu üzerinde bedava bir durumda. Geçmiş olduğumuz birkaç ay süresince Conan Exiles isimli yapımın açık dünya oyunu üstüne pek çok yeni özelliği de içeriğinde barındırmakta olan güncellemeler gelmiş durumda. Barbar Conan’ın dünyası üzerine sizler de halen bir adım atmamışsanız, bu hafta sonunda fazlasıyla iyi bir fırsat kapısı sizdeymiş gibi gözükmekte.

İlave edilmiş olan en yeni ve en büyük güncellemelerden bir tanesi de ‘’at üzerinde’’ yapılmakta olan savaşlar. Bu söz konusu yeni güncellemeyle birlikte atları eğiterek, savaşlar esnasında da sürebiliyor olacaksınız. Aynı zaman içerisinde söz konusu bu atlar, gerçekleştirilen yolculukların zamanlarını da çok büyük bir seviyede azaltmış oluyor. Bunun meydana gelmesi de oyuncular için kılıçlarının marifetlerini göstermeleri amacıyla da çok iyi bir fırsat sunmuş oluyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.