OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam platformundan bedava bir DLC açıklaması

Steam platformundan bedava bir DLC açıklaması

44

 

Bilgisayar oyunları üzerinde yer alan en büyük dağıtıcılar arasındaki Steam platformu, sık bir şekilde kullanıcılarına bedava oyunlar veyahut bedava ilave paketler (DLC) vermeye devam ediyor. Şu sıralarda Epic Games platformuyla çok ciddi bir rekabet içinde yer alan Steam platformunun yapmış olduğu indirimlerin yanı sıra bedava oyun kampanyaları aracılığıyla liderliği de Epic platformuna kaptırmamak konusunda bir isteğinin olduğu görülmekte.

Geçmiş olduğumuz günler içerisinde Company of Heroes 2 isimli yapımı bedava bir şekilde kullanıcılarına sunmuş bulunan Steam platformu, bu defa ise oynaması tamamen bedava durumda bulunan Crusader Kings II isimli yapımın 18 Türk Lirası değerine sahip ilave paketini bedava bir duruma getirmiş oldu.

Strateji ile birlikte savaş oyunlarını pek çok farklı taraftan ele almakta bulunan ve strateji oyunları üzerinde kendine çok fazla güveni bulunanlar için güzel bir şekilde zaman geçirmeyi garanti altına alan Crusader Kings II isimli yapımla beraber dünyayı ele geçirme konusunda gayret edebilir ve hükümdarlığınızın mevcut durumdaki sınırlarını da genişletmeyi sağlayabilirsiniz..

1066 seneleri ile 1337 senelerinin arasında herhangi bir seneden başlayıp 1453 senesine kadar bu oyunu oynuyor olacaksınız ve feodal durumdaki krallığınızı genişletmenin yanı sıra aynı zaman içerisinde de yıkılmaktan korumaya çalışıyor olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.