OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam Cevher nedir?

Steam Cevher nedir?

42

 

Oyunseverlerin fazlasıyla yakından takip etmeye devam ettiği bir platform olarak öne çıkan Steam, geniş çaptaki pek çok hizmetin yanı sıra türlü fırsatlarda sunmakta.

Milyonlarca sayıda kullanıcısının yanı sıra sunmakta olduğu çok önemli hizmetlerle senelerdir internet üzerindeki hizmet piyasasının ileri gelenlerinden bir tanesi olarak öne çıkan Steam, oyunun yanı sıra eklenti paketleri ile birlikte video satışı yapıyor. Windows işletim sisteminin yanı sıra Linux işletim sistemi, MacOS işletim sistemleri ile de uyumlu durumda bulunan Steam, 2003 senesinden bu yana aktif bir şekilde hizmet veriyor.

Steam platformu cevher sistemi ile birlikte de kullanıcılarına bir takım haklar tanıyor. Cevher kazanabilmenin çok değişik yolları bulunuyor. Steam cevher veyahut diğer adıyla Steam Gem, para kazanmanın yanı sıra seviye atlama konusunda isteği bulunan kullanıcıların kazanç elde etmiş olduğu yollardan bir tanesidir. Cevherleri biriktirip 1000 tane cevher sayısına ulaştığımız zaman, cevher çuvalı oluşturabilmekteyiz. Oluşturmuş olduğumuz bu cevher çuvallarının piyasasını da yapmak mümkün. Steam’in mevcut durumdaki kullanıcılarına sunmuş olduğu bir özellik olarak öne çıkan cevher, değişik metotlarla da kullanıcıların işlerine yaramış oluyor.

Bütün kullanıcıların yer almakta olduğu bir pazar üzerinde sizi çok daha önemli rollerin yanı sıra keşifler beklemekte. Aslına bakılırsa bütün mesele bu piyasaya hakim olma kile başlamakta. Ne işe yaramakta olduğunu ve nasıl kazanılmakta olduğunu öğrendikten sonrasında sizler de Steam cevherlerini kazanıp bunu çok daha farklı durumlarda kullanabiliyor olacaksınız.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.