OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Steam adlı platformdan nasıl hızlı indirme yapılabilir?

Steam adlı platformdan nasıl hızlı indirme yapılabilir?

52

 

Steam adlı platform üzerinden yeni bir tane oyun alıp heyecanlı bir şekilde indirmeye başladığınız zaman, indirme hızının yavaş bir durumda bulunması aslına bakılırsa bayağı bir moral bozucu olmakta. Bu söz konusu problemi çözme amacıyla, Steam platformundan indirme hızını arttırma konusundaki yollarını sizin için açıkladı.

Steam platformu üzerinde çok daha yeni bir oyun satın almış olmanın heyecanını bilmektesiniz; kütüphanenize büyük bir heyecanla gidersiniz, oyunu seçtikten hemen sonra ‘’Yükle’’ butonuna basardınız. Her şeyi tamamlayarak indirme işlemi başladığı zaman indirme hızının yavaş bir durumda olduğunuz gördüğünüz zaman, işte o anda çok büyük bir hüsrana uğramanız olanaklı.

Sizlere özel olarak hazırlamış olduğumuz bu rehber içerisinde, yeni oyunla alakalı heyecanınızı kaybetmemenizi sağlamayı talep ettik, Steam platformu üzerindeki indirme hızını nasıl çoğaltabilecek olduğunuzu açıkça anlattık. Aşağıda yer alan yöntemleri deneyip, Steam indirme hızınızı fazla yüksek seviyelerde olmasa bile biraz arttırmanız olanaklıdır

Steam üzerindeki indirme hızınızı arttırma teknikleri:

– İlk yöntem: İndirme ile alakalı bölgeyi değiştirin.
– İkinci yöntem: Bant genişliğinizi kesin bir şekilde sınırsız yapabilirsiniz.
– Üçüncü yöntem: Wi-Fi kullanmanın yerine mümkünse LAN bağlantısı deneyebilirsiniz
– Dördüncü yöntem: İnternet kullanmakta olan öteki programları indirme tamamlanana kadar kapatabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.