OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Starfield çok yakında oyun severlerle buluşabilir

Starfield çok yakında oyun severlerle buluşabilir

26

 

Bethesda Game Studios şirketinin başında bulunan Todd Howard, senenin en büyük oyun fuarları arasında yer alan E3 2018 fuarında gerçekleştiği bir açıklama içerisinde Starfield ile birlikte The Elder Scrolls VI adlı projelerin gelişim süreci içinde olduğunu onaylamıştı fakat o zamandan bugüne kadar 2 tane oyunla ilgili olarakta nerdeyse hiçbir bilgi ortaya çıkmış değil.

2 tane projenin arasından Starfield adlı yapımın öncelikli olduğu konusunda bilgiler var lakin oyunun tam olarak ne zaman paylaşılacak olduğuna yönelik net bir tarih verilmiş değil ve yeni nesil bir oyun olarak karşımıza çıkma yolunda ilerlemekte olduğu bilgisinden farklı bir detay da halen gün yüzüne çıkmış değil.

Firma tarafından paylaşılmış olan iş ilanları, Starfield adlı yapımın beklenenden daha da erken bir şekilde oyun tutkunları ile buluşabilecek olduğuna işaret etmekte. Birkaç tane değişik alanla ilgili paylaşmış olduğu iş ilanlarına bakılırsa Bethesda şirketi, bilgisayar ile birlikte konsol platformlarına ilgili olarak RPG modelleri geliştirmiş olacak kabiliyetli programcıların yanında deneyimli, yaratıcı ve de enerjik bir video editörünü ise kadrosuna katma konusunda isteği var. RPG ile alakalı aranmakta olan programcıların ise The Elder Scrolls VI adlı yapımın yanı sıra video editörüyle alakalı iş ilanının ise Starfield adlı yapımla ilgili olduğu düşünülmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.