OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Star Wars: Squadrons adlı yapımın sistem gereksinimleri açıklandı

Star Wars: Squadrons adlı yapımın sistem gereksinimleri açıklandı

11

 

Star Wars adlı serinin yeni oyunlarından Star Wars: Squadrons adlı yapımın çıkış yapacağı tarihi, yayınlanmış olan bir fragman sayesinde resmi bir şekilde duyurulmuştu. EA şirketi şimdi de VR desteğine sahip yeni oyununun sistem gereksinimlerini açıklamış durumda.

Lucasfilm şirketi ile birlikte EA şirketi, sanal gerçeklik (VR) desteğine sahip çok oyunculu uzay savaşı oyunlarından Star Wars: Squadrons adlı yapımı çok kısa bir zaman öncesinde duyurmuştu. Motive Studios şirketinin geliştirmiş olduğu oyun, birinci şahıstaki perspektifte stratejik çok oyuncuyla oynanan gemi savaşlarının yanında çok derin bir hikaye deneyimi de vadetmekte.

Star Wars: Squadrons adlı yapım, 2 Ekim tarihi içerisinde PlayStation 4 konsolunun yanı sıra Xbox One konsolu ve PC platformuna gelmiş olacak. Uzay içerisinde pilotluk yeteneklerinizi sergileyip düşmanlarla it dalaşına girebilecek olduğunuz söz konusu bu oyunu, tercihinize bakarak VR desteğiyle beraber de deneyimleyebiliyor olacaksınız. Bunun sayesinde, Star Wars evreni içerisinde pilot olabilmenin ne anlama gelmiş olduğunu sanal gerçeklik sayesinde çok daha derinlemesine hissedebiliyor olacaksınız.

İşletim sistemi kısmında Windows 10
İşlemci kısmında (AMD): Ryzen 3 1300X modeli veyahut Intel i5-7600 modeli
RAM olarak 8 GB’lik bir ram
Grafik kartı (AMD) kısmında Radeon HD 7850 ya da eş değer veyahut GeForce GTX 660 birde onun eş değeri
DirectX: 11
Bağlantı konusundaki gereksinimleri: 512 KBPS ya da çok daha hızlı İnternet bağlantısı
Depolama kısmında ise 30 GB’lık bir alana ihtiyaç duyuyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.