OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Star Wars: Squadrons adlı yapım konsollar üzerinde HOTAS desteğiyle gelecek

Star Wars: Squadrons adlı yapım konsollar üzerinde HOTAS desteğiyle gelecek

10

 

Star Wars evreni içerisinde geçmekte olan yeni oyunlardan Star Wars: Squadrons adlı yapım, HOTAS joystick kullanma konusunda isteği bulunanlar çok fazla sevindirmiş olacak. Oyunun konsol versiyonu üzerinde joystick ile ilgili bir destek yer alacak.
Star Wars adlı evren, tartışmasız bir biçimde modern dünya üzerinde yaratılmış olan en geniş kapsama sahip ve aynı zamanda en büyük mitlerden bir tanesine sahip durumdadır. çok büyük bir galaksinin arka plan şeklinde kullanılmakta olduğu evrene yönelik bir çok eser yer alır. Bunların arasında kesin bir şekilde bilgisayar oyunları da bulunuyor.

Star Wars adlı evrenin son oyunlarından biri Star Wars: Squadrons adlı yapım da. Electronic Arts şirketinin yayınlayacak olduğu oyun üzerinde, Star Wars adlı yapımdan aşina hale geldiğimiz uzay gemilerinin kontrolünü kendimiz elimize almış olacağız. Uzay içerisinde avcı gemiler ile it dalaşı yapma esnasında, konsollar üzerinde HOTAS joystick kullanımı gerçekleştirmekte olanaklı olacak.

HOTAS, şirket olarak türlü joysticklerin yanı sıra farklı kontrol ile birlikte simülasyon ekipmanları da üretmekte. Şirketin özellikle de uçak kontrollerini andırmakta olan özel kumandaları, buna benzer yapımlara ilgi duymakta olanların adeta hayallerini süslemekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.