OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Star Wars: Battlefront II adlı yapım Epic Games üzerinde bedava!

Star Wars: Battlefront II adlı yapım Epic Games üzerinde bedava!

28

 

Epic Games şirketi, her hafta vermeye devam ettiği bedava oyunların arasında bazı dönemlerde çok çok büyük bir ses getirmeyi başaracak yapımlara da yer vermekte. Bu hafta içerisindeki bedava oyun ise 280 Türk Lirası tutarında satılmakta lan Star Wars Battlefront II adlı yapım

Oyunun türü; FPS
Oyunun boyutu; 60 GB’lik boyutta
Ücreti; 280,00 Türk Lirası tutarında
Bedava kalacağı zaman; 14.01.2021 tarihi itibariyle bir hafta

Electronic Arts şirketi ile Walt Disney şirketinin arasındaki anlaşmanın ürünlerinden biri olarak öne çıkan Star Wars Battlefront II adlı yapım, birincisi de çok büyük bir başarı yakalamayı başaran serinin devam oyunuydu. Star Wars dünyası içerisinde, Jedi’nin Dönüşü (6. film)’yle beraber Güç Uyanıyor (7. film) arasında geçmiş olan olaylara bu yapım üzerinde net bir şekilde tanık olmaktayız.

Oyunun hikaye modu içerisinde, Iden Versio ismine sahip bir karaktere can veriyoruz. Komuta etmekte olduğumuz tamamen elit imparatorluk askeri grubu olarak öne çıkan Inferno Squad’la beraber galaksi boyunca maceradan maceraya atılmaya başlıyoruz. Öte yandan çok oyunculu mod üzerinde de farklı oyuncular ile mücadelede bulunmanız olanaklı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.