OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Square Enix şirketi yeni bir mobil oyun duyurdu

Square Enix şirketi yeni bir mobil oyun duyurdu

68

 

Japonya da merkezi bulunan oyun devlerinden Square Enix şirketi, bugün çok fazla sevilmekte olan Kingdom Hearts oyunlarına çok daha farklı bir tarz getirmeyi başaran yeni oyunlarından Kingdom Hearts: Memory of Melody adlı yapımı resmen duyurdu..

Square Enix şirketi ardımızda bırakmış olduğumuz günler içerisinde yalnızca mobile geleceği açıklanan yeni Kingdom Hearts oyunlarından Dark Road adlı yapımı resmen duyurmuştu. Bu söz konusu haberin üstünden de çok zaman geçmemişti ki geçmiş olduğumuz gün Reddit kullanıcılarından bir tanesi Kingdom Hearts: Dark Road adlı yapımın internet sayfası üzerinde dolaşırken yeni Kingdom Hearts: Memory of Melody oyununa ait bir tanıtım görseline rastlanmış idi. geçmiş olduğumuz gün ortaya çıkmış olan söz konusu bu görselin hemen sonrasında ise bugün Square Enix şirketi, sürpriz bir biçimde direkt bir şekilde yeni oyunun tanıtımıyla beraber oynanış fragmanını paylaştı.

Paylaşılmış olan bu fragman komple Japonca olduğundan dolayı da fragman üzerinde tam olarak ne anlatılmış olduğuyla ilgili çok bir fikrimiz bulunmuyor lakin izlemiş olduklarımızdan yola çıkarsak çok basit bir şekilde şunu söyleyecek olabiliriz ki Kingdom Hearts: Memory of Melody adlı yapım, klasik bir hale gelen Kingdom Hearts karakterlerini kontrol edecek olduğumuz bir oyun olarak karşımıza çıkacak. Öte yandan fragmanda da görülmüş olduğu gibi yeni oyunda, geçmişte kalan üç tane Kingdom Hearts oyunlarından çeşitli bölümler de yer almakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.