OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Square Enix şirketi ‘Final Fantasy VII: The First Soldier’ adına sahip mobil oyunu duyurdu

Square Enix şirketi 'Final Fantasy VII: The First Soldier' adına sahip mobil oyunu duyurdu

141

 

Square Enix şirketi, akıllı telefonlarla ilgili olarak yeni bir tane hayatta kalma oyunu geliştirmiş olduğu duyurusunda bulundu. ‘Final Fantasy VII: The First Soldier’ şeklinde adlandırılmış olan oyun, silahlar ile birlikte özel güçlerin konuşacak olduğu bir yaşamda kalma deneyimi sunuyor olacak. Söz konusu oyun, 2021 senesi içerisinde iOS platformunun yanı sıra Android platformu için yayınlanmış olacak.

Japon asıllı video oyun devlerinden Square Enix şirketi, yeni bir tane daha mobil oyun geliştirmeye devam ettiğini duyurmuş oldu. Bu söz konusu yapım, dünya üzerindeki en popüler oyun serileri arasında yer alan ‘Final Fantasy’ adlı yapımın ögelerini içermekte bulunan bir yaşamda kalma oyunu olarak karşımıza çıkacak. ‘Final Fantasy VII: The First Soldier’ şeklinde adlandırılmış olan söz konusu oyun, 2021 senesinin içinde iOS kullanıcılarının yanı sıra Android kullanıcısı olanların beğenisine sunulmuş olacak.

Final Fantasy adlı yapımın yaşamda kalma oyunu, bugüne dek görmüş olduğumuz hayatta kalma oyunlarından az daha değişik bir durumda bulunacak. Zira bu oyun üzerinde hem bütün oyuncuların bilmekte olduğu silahlar kullanılmış olacak hem ise mevcut durumdaki karakterlerin özel durumda bulunan güçleri, hayatta kalabilmeniz amacıyla ekstra bir şekilde yarar sağlıyor olacak. Square Enix şirketinin yaklaşmaya başlayan oyunula alakalı yayınlamış olduğu bir tane fragman, oynanışla alakalı olarak detayları da açık bir şekilde sunmakta.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.