OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Spin Master Games şirketinden Titanic oyunu

Spin Master Games şirketinden Titanic oyunu

120

 

Heads Up adlı yapımın yanı sıra Escape Room: The Game adlı yapım gibi oyunlarla bilinirlik elde eden Spin Master Games şirketi, yeni masa oyunlarından Titanic: The Game adlı yapımı duyurmuş durumda. 1 Ağustos tarihi içerisinde satışa sunulacağı açıklanan masa oyunu, Titanik isimli filmin hayranları için nostalji dolu anlar yaşatmayı vadetmekte.

Genel olarak düz bir zeminin üstünde, oyun taşlarını belli kurallar kapsamında hareket ettirip oynanmış olan masa oyunları, özellikle 1990’lı senelerde fazlasıyla popüler durumdaydı. Bir zamanların çok sık bir şekilde rağbet görmüş olan oyunları, teknolojinin gelişebilmesi ve yeni nesilde yer alan video oyunlarının ortaya çıkmasıyla eski popülerliğini kaybetmiş durumda olsa bile nostalji sever kişilerin hala daha ilgisini çekmeyi başarmakta.

Bu söz konusu vaziyetin farkında bulunan firmalardan bir tanesi olarak öne çıkan Spin Master Games şirketi de hem nostalji sever kişilerin hem ise Titanik hayranlarının ilgisini çekmeyi başaracak yeni masa oyunlarından Titanic: The Game adlı yapımı resmen duyurmuş oldu. 23 sene öncesinde vizyona girmiş olan Titanik adlı yapımın günümüzde halen pazarlanabilir bir durumda bulunacağı konusunda düşüncesi bulunan firma, yeni masa oyunu ile beraber Titanik hauranları için nostalji dolu anlar vadetmekte.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.