OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Spider-Man: Miles Morales adlı yapımın çıkış fragmanı paylaşıldı

Spider-Man: Miles Morales adlı yapımın çıkış fragmanı paylaşıldı

177

Gelecek perşembe gününde tüm oyuncular için piyasaya sürüleceği açıklanan süper kahraman oyunlarından biri olarak öne çıkan Spider-Man: Miles Morales adlı yapımdan çok daha yeni bir tane tanıtım videosu paylaşıldı. Spider-Man: Miles Morales, 12 Kasım 2020 tarihi içerisinde PlayStation 5 konsolunun yanı sıra PlayStation 4 konsolu için de erişilebilir bir durumda bulunacak.

 

Japonya’da merkezi bulunan teknoloji devlerinden Sony şirketinin büyük bir merak içerisinde beklenmekte olan yeni nesil oyun konsollarından PlayStation 5, 19 Kasım 2020 tarihinden itibaren ülkemiz içerisinde de piyasaya sürülmüş olacak. Oyuncularla buluşması için artık fazlasıyla az bir zaman kalmış bulunan söz konusu konsol, geriye dönük  bir şekilde uyum sağlayan oyunların yanında pek çok yeni çıkış oyununu da beraberinde getirmiş olacak.

Geliştirici koltuğunda Insomniac Games şirketinin yer aldığı söz konusu bu macera oyunlarından Spider-Man: Miles Morales adlı yapım da PlayStation 5 konsoluyla beraber çıkışını gerçekleştirebilecek oyunlardan bir tanesi. 2018 senesi içerisinde geliştirilmiş olan Marvel’s Spider-Man adlı yapımın devamı niteliğini taşıyan Spider-Man: Miles Morales adlı yapım, yayınlanmış olan çıkış videosuyla beraber kendini göstermiş oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.