OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Spider Man 4 oyunuyla alakalı bir oynanış videosu paylaştılar

Spider Man 4 oyunuyla alakalı bir oynanış videosu paylaştılar

33

 

Spider-Man 4 isimli yapım bir müddettir geliştirilmeye devam edilen bir oyun. Fakat bu oyun, fazlasıyla zor bir süreçten geçmekte. Ayrıca bir müddet boyunca da oyunun geliştirilmeyle alakalı süreci askıya alınmıştı. Oyunun karşımıza çıkıp çıkmayacağı konusunda da halen bir şey ifade etmek olanaklı değil. Zaten aslında ortaya çıkmış olan oynanış videosuna bakıldığında da oyun üzerinde çok büyük eksikliklerin bulunduğu net olarak görülebiliyor

YouTube platformu üzerinde paylaşılmış olan oynanış videosu, Spider-Man 4 adlı yapımın genel görünümünden fazlasıyla uzak bir şekilde oyunun mekaniğini göstermekte. Buna bakıldığında da videonun, görsel bir şekilde kalite açısından çok düşük bir seviyede bulunduğunu ifade edebiliriz. Zaten videonun iç kısmında yer alan binalar dahi tam bir şekilde oluşturulmamış bir vaziyette. Fakat bütün bu eksiklere karşın Spider-Man 4 adlı yapımın neler sunabilecek olduğuna, küçük bir şekilde de olsa bir bakış atabilmekteyiz.

Spider-Man 4 isimli yapımla alakalı paylaşılmış olan oynanış videosu, Nintendo Wii adlı konsolun geliştirici kiti üzerinden alınmış. Fakat çok ilginç bir biçimde oyunun tanıtım videosu üzerinde bir tane de fare imleci yer alıyor. Bunun olması, bir taraftan anlamsız karşılanmaktayken öte taraftan da oyunun PC versiyonuyla alakalı olabileceğini düşündürmeye başlıyor. Fakat ne kadar üzücü ki bu fare imlecinin ne maksatla konulmuş olduğu şu anda bilinmezliğini koruyor. Aslında fazlasıyla büyük bir ihtimalle de bu bilinmezlik sonsuza dek sürecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.