OyunPub
Oyun İnceleme ve Oyun Haberleri

Sony şirketinin açıklamasına göre yeni playstation mobil oyunları daha erken yayınlanacak

Sony şirketinin açıklamasına göre yeni playstation mobil oyunları daha erken yayınlanacak

56

 

Sony şirketi, birkaç aydan beri oyuncuların merak içinde bulunduğu; daha halen üstünde çalışılmayı sürdüren mobil oyunlarıyla alakalı heyecan verici açıklamalar gerçekleştirdi. Bir röportaj esnasında belirtilmiş olanlara bakılırsa Sony şirketinin beklenmekte olan mobil oyunları, firmanın yeni ve popüler yapımlarından uyarlanmış olacak. İfadelere bakılır ise bu söz konusu oyunlar, ‘beklemiş olduğumuzdan daha yakın bir zaman içinde’ karşımıza çıkmış olacak.

Ardımızda bırakmış olduğumuz aylar içerisinde Sony şirketinin oyunlarından bazılarını mobil platformlara taşıyacak olduğuna yönelik duyumlar almış idik. Her oyun şirketinde olduğu gibi mobil oyun trenini kaçırma konusunda isteği olmayan Sony şirketi, bugüne dek bu söz konusu oyunların hangi yapımlardan gelecek olduğu ve ne zaman gelecek olduğuna yönelik açıklamada bulunmamıştı. Fakat çok yakın bir zaman içinde yetkili bir isimden umut veren açıklama gelmiş oldu.

Sony Interactive Entertainment şirketinin CEO’su olarak görev yapan Jim Ryan, yapmış olduğu açıklamalar içerisinde yeni mobil oyunların yeni Sony yapımlarının yakında gelecek olduğunu duyurmuş oldu. Ryan, bu söz konusu yapımların ‘beklemiş olduğumuzdan çok daha yakın zaman içinde’ gelecek olduğunu not düşüp oyuncuların kafalarında yer alan soru işaretlerini biraz da olsa azaltmış oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.